Trzy złote medale policjanta z Konina. Sukces podczas Pucharu Polski
fot. Komenda Miejska Policji w Koninie

St. asp. Michał Radziemski z Komendy Miejskiej Policji w Koninie zdobył trzy złote medale podczas Międzynarodowego Pucharu Polski IMAF Polska. Zawody odbyły się 20 czerwca w Inowrocławiu.

Policjant, który jest także trenerem i zawodnikiem ju-jitsu, zwyciężył w konkurencji kata parami, startując wspólnie ze swoim synem. Złote medale wywalczył również w konkurencjach ju-jitsu fighting oraz ju-jitsu grappling.

Udany występ zanotował także klub, którego Michał Radziemski od ponad 20 lat jest trenerem i liderem. Drużyna zajęła 3. miejsce w klasyfikacji generalnej klubów podczas zawodów.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Koninie