policja
fot. www.pixabay.com

Policjanci z Komenda Miejska Policji w Koninie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, u którego zabezpieczyli łącznie blisko 180 gramów marihuany. Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu.

Zatrzymanie miało miejsce podczas kontroli drogowej na terenie Golina. Funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie środki odurzające. W związku z uzyskanymi informacjami podjęto dalsze czynności.

Policjanci udali się do miejsca zamieszkania zatrzymanego, gdzie podczas przeszukania zabezpieczyli kolejne ilości substancji. Łącznie było to blisko 180 gramów. Przeprowadzone badania potwierdziły, że była to marihuana.

28-latek został zatrzymany i trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora został objęty dozorem Policji oraz poręczeniem majątkowym.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Koninie