Zawodnicy Feniksa Kleczew z sukcesami wystąpili podczas XI Mistrzostw Polski UKF. Mimo najmniej licznej reprezentacji klubu w dotychczasowych startach, wrócili z zawodów z dorobkiem kilku medali.
Złoty medal w kumite drużynowym shobu nihon rotation młodziczek (12–13 lat) zdobyła drużyna w składzie: Kamila Liczbińska, Aleksandra Woźniak i Zofia Kulawik. Ta sama ekipa wywalczyła także srebro w kata drużynowym młodziczek.
Indywidualnie po tytuł mistrzyni Polski sięgnęła Kamila Liczbińska, która zwyciężyła w konkurencji kumite shobu nihon młodziczek (12–13 lat). W finale zmierzyła się z klubową koleżanką Aleksandrą Woźniak. Zawodniczka Feniksa zdobyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski.
Dwa brązowe medale wywalczył Sergiusz Woźniak. Stanął na podium w konkurencjach kata kadetów (14–15 lat) oraz kumite kadetów (14–15 lat).
Medal zdobył również najmłodszy reprezentant klubu. Franciszek Migdał wywalczył brąz w konkurencji kata chłopców A (7 lat i młodsi, do 7 kyu).
Tuż za podium uplasowała się Gabriela Maciejewska.
Łącznie reprezentanci Feniksa Kleczew zdobyli podczas XI Mistrzostw Polski UKF sześć medali indywidualnych i dwa medale drużynowe.
Źródło: Feniks Kleczew













