Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Czwartek 21 Marca 2019 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

2 I 2019, 22:17:00

Świąteczny jarmark regionalny

W Galerii nad Jeziorem trwa Świąteczny Jarmark Regionalny. Nietuzinkowe rękodzieło oraz produkty regionalne przygotowywane według tradycyjnych receptur idealnie podkreślają klimat okresu świąteczno-noworocznego.

Jeszcze przez tydzień tj. do 5 stycznia 2019 roku w Galerii nad Jeziorem można odwiedzić jarmark regionalny. Zakupić można na nim pyszne, tradycyjne przysmaki oraz różne produkty rękodzielnicze. Na stoiskach zlokalizowanych na pasażu galerii będzie można znaleźć chrupiący, świeży chleb, pachnące kiełbasy, aromatyczne przyprawy, suszone owoce, sery, słodycze, wina, smalec, zakwas na żurek, a także rękodzieło i zabawki z drewna. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

Najwyższa jakość prosto z serca

Produkty serwowane na jarmarku w Galerii nad Jeziorem posiadają najwyższą jakość i przygotowywane są według tradycyjnych receptur. Ich twórcy wkładają w nie całe swoje serce, dlatego wygląd i smak zachwycają odwiedzających.


KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:REKLAMA

SPORT

27 II 2019, 08:22:00
MORS – Mroźna Odlotowa Rekreacja Sportowa

Zapraszamy na kolejny mecz ligowy Wilków Wilczyn

9. Bieg Policz się z Cukrzycą odbędzie się podczas 27. Finału WOŚP 13 stycznia w Koninie.

KULTURA

13 III 2019, 21:25:00

DEKADA PRZEGLĄDU Taniec ich „kręci”

Wernisaż Mariana Stępaka "Corporis"

Koncert "Renaissance" Anna Gadt, Zbigniew Chojnacki, Krzysztof Gradziuk

BAS JAM 2019