Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Czwartek 18 Października 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame
SKN

AKTUALNOŚCI

28 IX 2018, 12:18:00

Kolejne szkoły podstawowe otrzymały wyposażenie dydaktyczne do pracowni wychowania komunikacyjnego

Dyrektor WORD w Koninie - Piotr Korytkowski – uroczyście przekazał 27 września 2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej Nr 7 w Koninie, kolejnym pięciu szkołom podstawowym naszego subregionu pomoce dydaktyczne, które będą stanowiły wyposażenie pracowni wychowania komunikacyjnego.W sumie na przestrzeni dwunastu lat WORD wyposażył już 79 szkół podstawowych w pomoce dydaktyczne.

W skład wyposażenia wchodzą m.in.: plansze ze znakami drogowymi oraz „I pomoc – wypadek komunikacyjny", 32 przenośne znaki drogowe, sygnalizator świetlny, matę obrazującą przejście dla pieszych oraz dwa rowery z wyposażeniem. Wartość przekazanych pomocy to około 21.000,00 zł.

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 7 w Koninie zaprezentowali bardzo ciekawą i pouczającą inscenizację związaną z zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach.

Ponadto Dyrektor WORD w Koninie wręczył wszystkim zgromadzonym uczniom elementy odblaskowe oraz „Kieszonkowe Kodeksy Rowerzysty".
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

30 VIII 2018, 16:32:00
BARTOSZ KORDYLEWSKI ZE ZŁOTĄ RĘKAWICĄ

6. Bieg Służb Mundurowych za nami

Regaty o puchar komandora KŻ KWB Konin 2018 z długoletnią tradycją

Stalowi Cykliści jadą do Częstochowy

KULTURA

18 X 2018, 09:28:00
Buntownicy i marzyciele - różne oblicza fotografii

Zaproszenie na wernisaż "4 sztuki"

POZNAŃSKIE SŁOWIKI - koncert Ojczyzno ma!

Europejski dzień kina w Oskardzie