Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Sobota 16 Lutego 2019 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

28 IX 2018, 12:18:00

Kolejne szkoły podstawowe otrzymały wyposażenie dydaktyczne do pracowni wychowania komunikacyjnego

Dyrektor WORD w Koninie - Piotr Korytkowski – uroczyście przekazał 27 września 2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej Nr 7 w Koninie, kolejnym pięciu szkołom podstawowym naszego subregionu pomoce dydaktyczne, które będą stanowiły wyposażenie pracowni wychowania komunikacyjnego.W sumie na przestrzeni dwunastu lat WORD wyposażył już 79 szkół podstawowych w pomoce dydaktyczne.

W skład wyposażenia wchodzą m.in.: plansze ze znakami drogowymi oraz „I pomoc – wypadek komunikacyjny", 32 przenośne znaki drogowe, sygnalizator świetlny, matę obrazującą przejście dla pieszych oraz dwa rowery z wyposażeniem. Wartość przekazanych pomocy to około 21.000,00 zł.

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 7 w Koninie zaprezentowali bardzo ciekawą i pouczającą inscenizację związaną z zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach.

Ponadto Dyrektor WORD w Koninie wręczył wszystkim zgromadzonym uczniom elementy odblaskowe oraz „Kieszonkowe Kodeksy Rowerzysty".
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:REKLAMA

KULTURA

5 II 2019, 14:45:00
Wernisaż Mariana Stępaka Corporis

Koncert "Renaissance" Anna Gadt, Zbigniew Chojnacki, Krzysztof Gradziuk

BAS JAM 2019

Otwarcie wystawy Doroty Tołłoczko-Femerling