Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Piątek 21 Września 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

18 VI 2018, 07:35:00

Wakacje w KDK

Wakacje w KDK

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci z Konina na wakacyjne zajęcia w Konińskim Domu Kultury. W lipcu i sierpniu nasi instruktorzy będą prowadzić lekcje tańca, śpiewu i gry na keyboardzie oraz zajęcia filmowe i plastyczne.


W KDK będziemy tańczyć w stylach disco dance, modern, break dance, nie zabraknie tańców hulańców. Każdy będzie mógł chwycić za mikrofon i śpiewać swoje ulubione piosenki, przy okazji skorzystać z porad instruktorów śpiewu. W Amatorskim Klubie Filmowym Muza odbędą się zajęcia z podstaw warsztatu filmowca oraz montażu filmów. Prezentowany będzie również dorobek AKF Muza, który jest jednym z najstarszych w Polsce, nieprzerwanie działających, amatorskich klubów filmowych. W sierpniu zapraszamy na zajęcia plastyczne. Tylko w tym przypadku liczba miejsc jest ograniczona i trzeba się wcześniej zapisać w Impresariacie KDK. Pozostałe zajęcia są otwarte dla wszystkich chętnych. Przypominamy jednak, że wakacyjne warsztaty są skierowane do uczestników indywidualnych a nie grup zorganizowanych. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat. Na zajęcia filmowe – uczniów szkół średnich.

Oto szczegółowy program Wakacji w KDK

LIPIEC 2018

2 lipca - poniedziałek

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 15
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Grzegorz Ambroziak (BODY AND SOUL), sala nr 14
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance, wiek 8 – 12 lat

3 lipca – wtorek

Wakacyjne muzykowanie – instruktor Mirosław Grzanka, sala nr 12
10.00 – 11.00 – „KEYBOARDOWE „ABC”
11.00 – 12.00 „MIKROFON DLA KAŻDEGO”

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 15
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Grzegorz Ambroziak (BODY AND SOUL), sala nr 14
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance, wiek 8 – 12 lat

4 lipca - środa

Wakacyjne muzykowanie – instruktor Mirosław Grzanka, sala nr 12
10.00 – 11.00 – „KEYBOARDOWE „ABC”
11.00 – 12.00 „MIKROFON DLA KAŻDEGO”

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 15
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Grzegorz Ambroziak (BODY AND SOUL), sala nr 14
10.00 – 11.00 - Taneczny Mix, wiek 6 lat
11.00 – 12.00 - Taneczny Mix, wiek 7 lat

5 lipca - czwartek

Wakacyjne muzykowanie – instruktor Mirosław Grzanka, sala nr 12
10.00 – 11.00 – „KEYBOARDOWE „ABC”
11.00 – 12.00 – „MIKROFON DLA KAŻDEGO”

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 15
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Grzegorz Ambroziak (BODY AND SOUL), sala nr 14
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance, wiek 8 – 12 lat

6 lipca - piątek

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 15
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Grzegorz Ambroziak (BODY AND SOUL), sala nr 14
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance, wiek 8 – 12 lat


10 lipca – wtorek

Wakacyjne muzykowanie – instruktor Mirosław Grzanka, sala nr 12
10.00 – 11.00 – „KEYBOARDOWE „ABC”
11.00 – 12.00 – „MIKROFON DLA KAŻDEGO”

11 lipca – środa

Wakacyjne muzykowanie – instruktor Mirosław Grzanka, sala nr 12
10.00 – 11.00 – „KEYBOARDOWE „ABC”
11.00 – 12.00 – „MIKROFON DLA KAŻDEGO”

12 lipca – czwartek

Wakacyjne muzykowanie – instruktor Mirosław Grzanka, sala nr 12
10.00 – 11.00 – „KEYBOARDOWE „ABC”
11.00 – 12.00 – „MIKROFON DLA KAŻDEGO”

16 lipca – poniedziałek

Zajęcia filmowe – instruktor Andrzej Moś (AMATORSKI KLUB FILMOWY MUZA), Kino Oczko
11.30 – 13.00 - Prezentacja dorobku z archiwum AKF „Muza”

17 lipca – wtorek

Wakacyjne muzykowanie – instruktor Mirosław Grzanka, sala nr 12
10.00 – 11.00 – „KEYBOARDOWE „ABC”
11.00 – 12.00 – „MIKROFON DLA KAŻDEGO”

Zajęcia wokalne – Anna Ciesielska, Studio Wokalne KA-DE-KA
9.30-10.30 - Zajęcia dla najmłodszych 5-10 lat
11.00-12.00 - Mikrofon i ja – zajęcia dla dzieci 11-14 lat
12.30- 13.30 - Muzyka jest w nas – zajęcia dla młodzieży i dorosłych od 15 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Marta Konopacka (CODA), sala nr 15
10.00 - 11. 15 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 7-10 lat
11.30 - 12.45 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 11-15 lat

Zajęcia filmowe – instruktor Andrzej Moś (AMATORSKI KLUB FILMOWY MUZA), Kino Oczko
11.30 – 13.00 - Prezentacja dorobku z archiwum AKF „Muza”

18 lipca – środa

Wakacyjne muzykowanie – instruktor Mirosław Grzanka, sala nr 12
10.00 – 11.00 – „KEYBOARDOWE „ABC”
11.00 – 12.00 – „MIKROFON DLA KAŻDEGO”

Zajęcia wokalne – Anna Ciesielska, Studio Wokalne KA-DE-KA
9.30-10.30 - Zajęcia dla najmłodszych 5-10 lat
11.00-12.00 - Mikrofon i ja – zajęcia dla dzieci 11-14 lat
12.30- 13.30 - Muzyka jest w nas – zajęcia dla młodzieży i dorosłych od 15 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Marta Konopacka (CODA), sala nr 15
10.00 - 11. 15 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 7-10 lat
11.30 - 12.45 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 11-15 lat

Zajęcia filmowe – instruktor Andrzej Moś (AMATORSKI KLUB FILMOWY MUZA), Kino Oczko
11.30 – 13.00 - Prezentacja dorobku z archiwum AKF „Muza”

19 lipca – czwartek

Wakacyjne muzykowanie – instruktor Mirosław Grzanka, sala nr 12
10.00 – 11.00 – „KEYBOARDOWE „ABC”
11.00 – 12.00 – „MIKROFON DLA KAŻDEGO”

Zajęcia wokalne – Anna Ciesielska, Studio Wokalne KA-DE-KA
9.30-10.30 - Zajęcia dla najmłodszych 5-10 lat
11.00-12.00 - Mikrofon i ja – zajęcia dla dzieci 11-14 lat
12.30- 13.30 - Muzyka jest w nas – zajęcia dla młodzieży i dorosłych od 15 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Marta Konopacka (CODA), sala nr 15
10.00 - 11. 15 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 7-10 lat
11.30 - 12.45 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 11-15 lat

20 lipca –piątek

Zajęcia filmowe – instruktor Andrzej Moś (AMATORSKI KLUB FILMOWY MUZA), Kino Oczko
11.30 – 13.00 - Podstawy warsztatu filmowca – amatora

24 lipca – wtorek

Zajęcia wokalne – Anna Ciesielska, Studio Wokalne KA-DE-KA
9.30-10.30 - Zajęcia dla najmłodszych 5-10 lat
11.00-12.00 - Mikrofon i ja – zajęcia dla dzieci 11-14 lat
12.30- 13.30 - Muzyka jest w nas – zajęcia dla młodzieży i dorosłych od 15 lat

Zajęcia filmowe – instruktor Andrzej Moś (AMATORSKI KLUB FILMOWY MUZA), Kino Oczko
11.30 – 13.00 - Podstawy teorii montażu w filmie

25 lipca – środa

Zajęcia wokalne – Anna Ciesielska, Studio Wokalne KA-DE-KA
9.30-10.30 - Zajęcia dla najmłodszych 5-10 lat
11.00-12.00 - Mikrofon i ja – zajęcia dla dzieci 11-14 lat
12.30- 13.30 - Muzyka jest w nas – zajęcia dla młodzieży i dorosłych od 15 lat

26 lipca – czwartek

Zajęcia wokalne – Anna Ciesielska, Studio Wokalne KA-DE-KA
9.30-10.30 - Zajęcia dla najmłodszych 5-10 lat
11.00-12.00 - Mikrofon i ja – zajęcia dla dzieci 11-14 lat
12.30- 13.30 - Muzyka jest w nas – zajęcia dla młodzieży i dorosłych od 15 lat

31 lipca – wtorek

Zajęcia taneczne – instruktor Marta Konopacka (CODA), sala nr 15
10.00 - 11. 15 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 7-10 lat
11.30 - 12.45 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 11-15 lat

SIERPIEŃ 2018

1 sierpnia – środa

Zajęcia taneczne – instruktor Marta Konopacka (CODA), sala nr 15
10.00 - 11. 15 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 7-10 lat
11.30 - 12.45 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 11-15 lat

Zajęcia filmowe – instruktor Andrzej Moś (AMATORSKI KLUB FILMOWY MUZA), Kino Oczko
11.30 – 13.00 - „Sprzęt zdjęciowy w praktyce amatorskiej”

Otwarta próba Kapeli Podwórkowej ,,Z Kopyta’’ – Jerzy Maciejewski
17.00 – 20.00 – sala nr 55

2 sierpnia – czwartek

Zajęcia taneczne – instruktor Marta Konopacka (CODA), sala nr 15
10.00 - 11. 15 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 7-10 lat
11.30 - 12.45 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 11-15 lat

Zajęcia filmowe – instruktor Andrzej Moś (AMATORSKI KLUB FILMOWY MUZA), Kino Oczko
11.30 – 13.00 - „Sprzęt zdjęciowy w praktyce amatorskiej”

3 sierpnia – piątek

Zajęcia filmowe – instruktor Andrzej Moś (AMATORSKI KLUB FILMOWY MUZA), Kino Oczko
17.00 – 19.00 „Pokaż, co nakręciłeś w czasie wakacji - ocena materiałów amatorskich”

6 sierpnia – poniedziałek

Otwarta próba Zespołu Muzycznego Agharta – Ireneusz Ryś
17.00 – 20.00 – piwnica artystyczna

8 sierpnia – środa

Zajęcia plastyczne – instruktor Katarzyna Mijakowska, sala nr 11 – zapisy w Impresariacie KDK
11.00-12.30 - ,,Słońcem malowane’’, 6-8lat, 10 uczestników
14.00-15.30 - ,,Słońcem malowane’’, 9-12lat, 10 uczestników

Otwarta próba Kapeli Podwórkowej ,,Z Kopyta’’ – Jerzy Maciejewski
17.00 – 20.00 – sala nr 55

9 sierpnia – czwartek

Zajęcia plastyczne – instruktor Katarzyna Mijakowska, sala nr 11 – zapisy w Impresariacie KDK
11.00-12.30 - ,,Słońcem malowane’’, 6-8lat, 10 uczestników
14.00-15.30 - ,,Słońcem malowane’’, 9-12lat, 10 uczestników

10 sierpnia – piątek

Zajęcia plastyczne – instruktor Katarzyna Mijakowska, sala nr 11 – zapisy w Impresariacie KDK
11.00-12.30 - ,,Słońcem malowane’’, 6-8lat, 10 uczestników
14.00-15.30 - ,,Słońcem malowane’’, 9-12lat, 10 uczestników

13 sierpnia – poniedziałek

Zajęcia taneczne – instruktor Marta Konopacka (CODA), sala nr 14
10.00 - 11. 15 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 7-10 lat
11.30 - 12.45 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 11-15 lat

Otwarta próba Zespołu Muzycznego Agharta – Ireneusz Ryś
17.00 – 20.00 – piwnica artystyczna

14 sierpnia – wtorek

Zajęcia taneczne – instruktor Marta Konopacka (CODA), sala nr 14
10.00 - 11. 15 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 7-10 lat
11.30 - 12.45 - Tańce hulańce, dla uczestników w wieku 11-15 lat

20 sierpnia – poniedziałek

Zajęcia taneczne – instruktor Grzegorz Ambroziak (BODY AND SOUL), sala nr 14
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance, wiek 8 – 12 lat

Zajęcia plastyczne – instruktor Katarzyna Mijakowska, sala nr 11 – zapisy w Impresariacie KDK
11.00-12.30 - ,,Słońcem malowane’’, 6-8lat, 10 uczestników
14.00-15.30 - ,,Słońcem malowane’’, 9-12lat, 10 uczestników

Otwarta próba Zespołu Muzycznego Agharta – Ireneusz Ryś
17.00 – 20.00 – piwnica artystyczna

Otwarta próba Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad Libitum
19.30-21.45 – piwnica artystyczna

21 sierpnia – wtorek

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 15
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Grzegorz Ambroziak (BODY AND SOUL), sala nr 14
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance, wiek 8 – 12 lat

Zajęcia wokalne – Anna Ciesielska, Studio Wokalne KA-DE-KA
9.30-10.30 - Zajęcia dla najmłodszych 5-10 lat
11.00-12.00 - Mikrofon i ja – zajęcia dla dzieci 11-14 lat
12.30- 13.30 - Muzyka jest w nas – zajęcia dla młodzieży i dorosłych od 15 lat

Zajęcia plastyczne – instruktor Katarzyna Mijakowska, sala nr 11 – zapisy w Impresariacie KDK
11.00-12.30 - ,,Słońcem malowane’’, 6-8lat, 10 uczestników
14.00-15.30 - ,,Słońcem malowane’’, 9-12lat, 10 uczestników

22 sierpnia – środa

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 15
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Grzegorz Ambroziak (BODY AND SOUL), sala nr 14
10.00 – 11.00 - Taneczny Mix, wiek 6 lat
11.00 – 12.00 - Taneczny Mix, wiek 7 lat

Zajęcia wokalne – Anna Ciesielska, Studio Wokalne KA-DE-KA
9.30-10.30 - Zajęcia dla najmłodszych 5-10 lat
11.00-12.00 - Mikrofon i ja – zajęcia dla dzieci 11-14 lat
12.30- 13.30 - Muzyka jest w nas – zajęcia dla młodzieży i dorosłych od 15 lat

Zajęcia plastyczne – instruktor Katarzyna Mijakowska, sala nr 11 – zapisy w Impresariacie KDK
11.00-12.30 - ,,Słońcem malowane’’, 6-8lat, 10 uczestników
14.00-15.30 - ,,Słońcem malowane’’, 9-12lat, 10 uczestników

Otwarta próba Kapeli Podwórkowej ,,Z Kopyta’’ – Jerzy Maciejewski
17.00 – 20.00 – sala nr 55

23 sierpnia – czwartek

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 15
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Grzegorz Ambroziak (BODY AND SOUL), sala nr 14
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance, wiek 8 – 12 lat

Zajęcia wokalne – Anna Ciesielska, Studio Wokalne KA-DE-KA
9.30-10.30 - Zajęcia dla najmłodszych 5-10 lat
11.00-12.00 - Mikrofon i ja – zajęcia dla dzieci 11-14 lat
12.30- 13.30 - Muzyka jest w nas – zajęcia dla młodzieży i dorosłych od 15 lat

24 sierpnia – piątek

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 15
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

Zajęcia taneczne – instruktor Grzegorz Ambroziak (BODY AND SOUL), sala nr 14
10.00 - 12.00 - Gorący Parkiet, taniec break dance, wiek 8 – 12 lat

27 sierpnia – poniedziałek

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 14
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

Otwarta próba Zespołu Muzycznego Agharta – Ireneusz Ryś
17.00 – 20.00 – piwnica artystyczna

Otwarta próba Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad Libitum – Mirosław Grzanka
19.30-21.45 – piwnica artystyczna

28 sierpnia – wtorek

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 14
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

29 sierpnia – środa

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 14
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat

Otwarta próba Kapeli Podwórkowej ,,Z Kopyta’’ – Jerzy Maciejewski
17.00 – 20.00 – sala nr 55

30 sierpnia – czwartek

Zajęcia taneczne – instruktor Jacek Szczepankiewicz (FUKS) – sala nr 14
10.00 – 10.45 – POGOTOWIE DISCO DANCE, wiek uczestników 6-8 lat
11.00 - 11.45 – MODERNOWO I DYSKOTEKOWO, wiek uczestników 11-13 lat


KOMENTARZE




DODAJ KOMENTARZ



Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:



Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

30 VIII 2018, 16:32:00
BARTOSZ KORDYLEWSKI ZE ZŁOTĄ RĘKAWICĄ

6. Bieg Służb Mundurowych za nami

Regaty o puchar komandora KŻ KWB Konin 2018 z długoletnią tradycją

Stalowi Cykliści jadą do Częstochowy