Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Czwartek 17 Stycznia 2019 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame
Lao Che

AKTUALNOŚCI

24 IV 2018, 16:14:00

„Good L.U.C.K” – koncert L.U.C. – w ramach 64. OKFA

„Good L.U.C.K” – koncert L.U.C. – w ramach 64. OKFA

To nowa odsłona laureata „Paszportu Polityki”, „Yachów” i „Mateusza Trójki” Łukasza „L.U.C.” Rostkowskiego – muzyczno-filmowy projekt rapera, beatboksera i multimedialnego performera, znanego z udziału w wielu konceptualnych albumach oraz widowiskach. W piosenkach, filmach i etiudach spotkali się wybitni muzycy i aktorzy, m.in. Tomasz Kot, Arek Jakubik, Wojciech Mecwaldowski, Bovska, Gutek, Katarzyna Figura czy Karolina Czarnecka!


Płyta „Good L.U.C.k” (premiera: marzec 2018) to sarkastyczna i pozytywna opowieść o zmianach, przewrotności i telenowelowości ludzkich losów. Na pozytywnych, jazzowo-chilloutowych bitach i samplach z lat 70. spotykają się aktorzy i goście, którzy śpiewają z artystą swoje zwrotki z ekranu a wszystko jest idealnie zsynchronizowane z muzyką za pomocą elektroniki. Dzięki kostiumom, talentowi aktorów i scenografii wizualizacji całość tworzy efekt profesjonalnego, spójnego stylistycznie i wciągającego audiowizualnego show pomiędzy koncertem a spektaklem.

"Wszyscy gramy w tym samym filmie/każdy tkwi w innej scenie/te same role, klatki, klapsy i chwile/
w dekoracjach życia przewrotność drzemie" - jak śpiewają wspólnie artyści w utworze rozpoczynającym krążek.

Artysta zapowiada, że koncerty wykonywane będą w akustycznym kwartecie i odkrywać będą kolejne fragmenty filmów z etiudami aktorów.

3 czerwca, g. 18.00
CKiS-DK Oskard
bilet 35 zł

Koncert w ramach 64. OKFA Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Niezależnych.

www.okfa.ckis.konin.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
REKLAMA

KULTURA

17 I 2019, 22:56:00
BAS JAM 2019

Otwarcie wystawy Doroty Tołłoczko-Femerling

JARMARK ŚWIĄTECZNY - kiermasze, rodzinne warsztaty, Arka Noego, Jasełka uliczne