Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Piątek 25 Maja 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

5 II 2018, 11:14:00

Zmysłowo i atrakcyjnie w Kinie Centrum

Zmysłowo i atrakcyjnie w Kinie Centrum

Kolacja dla zakochanych, vouchery na zakup zmysłowej bielizny, do salonu kosmetycznego oraz klubu fitness. Do tego zestawy kosmetyków, słodkie upominki i kosz obfitości – to i wiele innych niespodzianek czeka na wszystkich, którzy przyjdą do Kina Centrum na film ,,Nowe oblicze Greya’’ w dniu premiery 9 lutego oraz w Walentynki 14 lutego.Na premierę ekranizacji trzeciej części bestselleru autorstwa E.L. James czekają miliony widzów na całym świecie. Poprzednie części filmu obejrzało prawie 3,3 miliona widzów w Polsce, a zainteresowanie przygodami młodych kochanków nie maleje. Filmy stały się międzynarodowym fenomenem przyciągając do kin tłumy fanów. Zarobiły prawie 950 milionów dolarów. ,,Nowe oblicze Greya’’ to finał historii miłosnej Anastasii Steele oraz Christiana Greya. Nic dziwnego, że miłośnicy trylogii są żywo zainteresowani trzecią częścią filmu.

Kino Centrum zaprasza na premierę filmu ,,Nowe oblicze Greya’’ 9 lutego. Przed seansem o 20.30 zaplanowaliśmy dla widzów sporo niespodzianek. Będzie romantycznie i zmysłowo, a to za sprawą utalentowanych tancerzy z Teatru Tańca CODA działającego w Konińskim Domu Kultury. Nie zabraknie też upominków i niespodzianek. Widzów Kina Centrum obdarujemy również w Walentynki 14 lutego.

Dziękujemy naszym sponsorom, którzy przekazali wspaniałe nagrody! Będą to między innymi: kolacja dla zakochanych od Restauracji Italia, vouchery na zakup bielizny do salonu Brafia, karnety na masaż i na siłownię do klubu Persona Sport, vouchery do salonu kosmetycznego Atena – piękno i estetyka Anety Rachubińskiej, zestawy kosmetyków od Savon Cosmetics oraz bony podarunkowe od Glamour Sport Konin. Nie zabraknie słodkości od Piotra i Pawła, a Art Club ufundował kosz obfitości oraz niespodziankę. Widzom, którzy wybiorą się 9 i 10 lutego do Art Clubu z biletem z filmu ,,Nowe oblicze Greya’’ z Kina Centrum klub zaserwuje orzeźwiający napój.
 
Sponsorami eventów w Kinie Centrum są również salon sukni ślubnych Elizabeth Passion w Koninie oraz Nouveau – moda męska.

Zapraszamy na film ,,Nowe oblicze Greya’’ w Kinie Centrum  do 28 lutego.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

23 IV 2018, 16:48:00
Olimpijczycy z Żychlina

Zapraszamy na Rajd Rowerowy i Majówkę

Mecz XIII kolejki III ligi siatkówki mężczyzn

Warto było pracować i czekać na sukces - uczniowie ZSEU w Żychlinie Mistrzami Wielkopolski w TENISIE STOŁOWYM

KULTURA

18 V 2018, 10:58:00
Filmowe święto 64. OKFA - dobre kino, koncert, spotkania

MARATON HORRORÓW

Wernisaż Włodzimierza Bludnika - grafika i malarstwo

Święto kolorów powraca na dobre!