Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Piątek 23 Lutego 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame
euco

AKTUALNOŚCI

18 I 2018, 08:12:00

Artystyczne ferie KDK

Artystyczne ferie KDK

Już za niespełna miesiąc, 12 lutego zaczną się w konińskich szkołach ferie zimowe. Potrwają do 23 lutego. Jak ten czas zagospodarować? Można (trzeba!) zainteresować się ofertą zajęć artystycznych, zaproponowaną przez Koniński Dom Kultury.


Oferta KDK jest skierowana dla dzieciaków i młodzieży od 5 do 15 lat a także dla osób dorosłych, chcących spróbować swoich sił na parkiecie, przy mikrofonie, z instrumentem lub pędzlem w ręku. Każdy będzie mile widziany, każdy będzie mógł mile spędzić czas. Może przy tej okazji odkryje ukryte dotąd zdolności, pasje… Zajęcia prowadzić będą instruktorzy KDK. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zatem zaczynamy:

12 lutego (poniedziałek)

Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska.

Taniec
10.00-11.45 – Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.

Muzyka
17.00-20.00 – próba otwarta zespołu muzycznego AGHARTA, piwnica artystyczna, instruktor muzyczny Ireneusz Ryś
19.00-21.45 – próba otwarta Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad libitum, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka.

13 lutego (wtorek)

Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska.

Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka

Taniec
10.00-11.45 – Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.

14 lutego (środa)

Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska.

Taniec
10.00-10.45 – Śliski parkiet, taneczny mix; dla dzieci w wieku 6 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
11.00-11.45 – Śliski parkiet, taneczny mix; dla dzieci w wieku 7 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.

Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr12, instruktor Mirosław Grzanka
13.30-15.30 – Zespół wokalny seniorów Fantazja; próba otwarta, sala nr 12,
instruktor Mirosław Grzanka
17.00-20.00 – Kapela podwórkowa Z Kopyta; próba otwarta, sala nr 55, kierownik artystyczny Jerzy Maciejewski.

15 lutego (czwartek)

Śpiew
10.00-11.00 – Zimowe śpiewanie; zajęcia dla dzieci 5-10 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.30-12.30 – Mikrofon dla każdego; zajęcia dla młodzieży od 11-14 lat, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
13.00-14.00 – Śpiewaj z gwiazdami; zajęcia dla młodzieży i dorosłych od lat 15, studio wokalne, instruktorka Anna Ciesielska
11.00-11-45 – Mikrofon dla każdego; sala nr12, instruktor Mirosław Grzanka.

Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr12, instruktor: Mirosław Grzanka

Taniec
10.00-11.45 – Ślizgi parkiet, taniec break dance; dla dzieci w wiek 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak

16 lutego (piątek)

Taniec
10.00-11.45 – Śliski parkiet, taniec break dance; dla dzieci w wieku 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak.

19 lutego (poniedziałek)

Taniec
10.00-11.00 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci w wieku 6-8 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
11.30-12.30 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci w wieku 9-12 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka

10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak

12.30-13.30 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 8-10 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty
13.30-15.00 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty.

Muzyka
17.00-20.00 – AGHARTA, próba otwarta zespołu muzycznego; piwnica artystyczna, instruktor muzyczny zespołu Ireneusz Ryś

19.00-21.45 – Koniński Kameralny Zespół Smyczkowy Ad libitum; próba otwarta, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka

20 lutego (wtorek)

Plastyka
12.00-13.30 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 6-8 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska
14.30-16.00 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 9-12 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska.

Taniec
12.00-12.50 – SPACE; zajęcia taneczne dla dzieci 7-11 lat, sala nr 14, instruktor Klaudia Dutkiewicz
13.00-13.50 – SPACE; zajęcia taneczne dla dzieci 12-15 lat, sala nr 14, instruktor Klaudia Dutkiewicz

10.00-11.00 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 6-8 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
11.30-12.30 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 9-12 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka

10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak

12.30-13.30 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 8-10 lat, sala nr 15, instruktor Kamil Bukaty
13.30-15.00 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor Kamil Bukaty

Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka

Śpiew
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka

Film
12.00- 13.15 – Podstawowe zasady filmowania, co warto wiedzieć zanim sięgniemy po kamerę; kino „Oczko”, instruktor Andrzej Moś.

21 lutego (środa)

Plastyka
12.00-13.30 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 6-8 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska
14.30-16.00 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 9-12 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska.

Taniec
12.00-12.50 – SPACE; zajęcia dla dzieci 7-11 lat, sala nr 14, instruktor Klaudia Dutkiewicz
13.00-13.30 – SPACE; zajęcia dla dzieci 12-15 lat, sala nr 14, instruktor Klaudia Dutkiewicz

10.00-11.00 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 6-8 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka
11.30-12.30 – CODA: Zimowe tańce hulańce; zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci 9-12 lat, sala nr 15, instruktor Marta Konopacka

10.00-10.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taneczny mix; zajęcia dla dzieci w wieku 6 lat, sala 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
11.00-11.45 – BODY AND SOUL: Ślizgi parkiet, taneczny mix; zajęcia dla dzieci w wieku 7 lat, sala 14, instruktor Grzegorz Ambroziak

12.30-13.30 – From The Top; Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 8-10 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty
13.30-15.00 – From The Top: Taneczne ferie; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty

Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor: Mirosław Grzanka

17.00-20.00 – Kapela podwórkowa Z Kopyta; próba otwarta zespołu, sala nr 55, kierownik artystyczny Jerzy Maciejewski

Śpiew
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka
13.30-15.30 – Zespół wokalny seniorów Fantazja; próba otwarta zespołu, sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka

Film
12.00-13.15 – Podstawowe zasady filmowania, co warto wiedzieć zanim sięgniemy po kamerę; kino „Oczko”, instruktor Andrzej Moś.

22 lutego (czwartek)

Plastyka
12.00-13.30 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 6-8 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska
14.30-16.00 – Mrozem malowane; zajęcia dla dzieci 9-12 lat (ośmioro uczestników, zapisy w Impresariacie KDK), sala nr 11, instruktor Katarzyna Mijakowska.

Taniec
12.00-12.50 – Zajęcia taneczne dla dzieci 7-11 lat, sala nr s.15, instruktor Klaudia Dutkiewicz
13.00-13.50 – Zajęcia taneczne dla dzieci 12-15 lat, sala nr 15, instruktor Klaudia Dutkiewicz

10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak

14.00-15.30 – From The Top: Zimowy luzik; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor: Kamil Bukaty.

Muzyka
10.00-10.45 – Keyboardowe ABC; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka.

Śpiew
11.00-11.45 – Mikrofon dla każdego; sala nr 12, instruktor Mirosław Grzanka.

Film
12.00-13.15 – Podstawowe zasady filmowania, co warto wiedzieć zanim sięgniemy po kamerę; kino „Oczko”, instruktor Andrzej Moś.

23 lutego (piątek)

Taniec
10.00-11.45 – BODY AND SOUL: Śliski parkiet, taniec break dance; zajęcia dla dzieci 8-12 lat, sala nr 14, instruktor Grzegorz Ambroziak
14.00-15.30 – From The Top: Zimowy luzik; zajęcia dla dzieci 11-15 lat, sala nr 15, instruktor Kamil Bukaty.









KOMENTARZE




DODAJ KOMENTARZ



Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:



Kartka przedszkolaka
REKLAMA

KULTURA

15 II 2018, 12:07:00
Środa z kinem niezależnym

SUNDIAL TRIO - kameralny jazz

Łagodnie o nieskończoności... wernisaż Grażyny Kielińskiej

Otwarcie wystawy poplenerowej "Zielnik tatrzański"

Artystyczne ferie KDK