Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Sobota 17 Marca 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame
euco

AKTUALNOŚCI

23 X 2017, 14:34:00

Big Band zagra z Sebastianem Riedlem

Big Band zagra z Sebastianem Riedlem

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Big Bandu Miasta Turek z Sebastianem Riedlem, który odbędzie się w piątek, 3 listopada 2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku. Wstęp na koncert jest bezpłatny.


Big Band przyzwyczaił nas do występów w otoczeniu gwiazd polskiej muzyki. Dotychczas turkowscy muzycy grali z Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, nieżyjącym już Zbigniewem Wodeckim, ze Skaldami, a ostatnio z Krzysztofem Cugowskim. Tym razem będzie można ich zobaczyć w aranżacjach bluesowych, w towarzystwie Sebastiana Riedla.

Sebastian Riedel komponuje muzykę i pisze teksty piosenek, do tego gra na gitarze i perkusji oraz jest wokalistą w założonym przez siebie zespole Cree.

Organizatorami koncertu są: Burmistrz Miasta Turek oraz Big Band Miasta Turek, zaś współorganizatorami Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Miasta Turku oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły redakcje Echa Turku i portalu Turek.net.pl.

Podczas koncertu będzie możliwość zakupienia płyty z poprzednimi koncertami Big Bandu Miasta Turek.KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

KULTURA

15 III 2018, 15:31:00
Katarzyna Groniec w Koninie

Festiwal Piosenki oraz koncert Adama Stachowiaka

Tańce i zabawy folkloru wielkopolskiego - warsztaty

Środa z kinem niezależnym

SUNDIAL TRIO - kameralny jazz