Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Czwartek 17 Stycznia 2019 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame
euco

AKTUALNOŚCI

8 XII 2016, 15:09:00

Filia Biblioteczna w Budzisławiu Kościelnym

Filia Biblioteczna w Budzisławiu Kościelnym

7 grudnia 2016 r. odbyła się w poznańskim hotelu IBB „Andersia” gala XVII Konkursu pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.Filia Biblioteczna w Budzisławiu Kościelnym w tym konkursie brała udział po raz trzeci i po raz trzeci została uhonorowana.

Tym razem biblioteka przygotowała projekt „Mały i duży ochronie środowiska się przysłuży” w zakresie działań proekologicznych. Projekt dotyczył szeroko pojętej edukacji ekologicznej ze szczególnym uwzględnieniem promocji odnawialnych źródeł energii. Biblioteka znalazła się wśród 16 nagrodzonych w tej kategorii instytucji i organizacji, i otrzymała nagrodę w wysokości 7 000 złotych.

Nagrodę podczas wyjątkowej gali z rąk p. Marzeny Wodzińskiej – wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego oraz p. Marka Zielińskiego – zastępcy prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu odebrali: p. Stanisław Maciejewski – zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew, p. Elżbieta Gruszczyńska – dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Kleczewie i p. Teresa Fekner – kierownik Filii Bibliotecznej w Budzisławiu Kościelnym.

Na zakończenie pracownicy filii pragną serdecznie podziękować wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do realizacji projektu. Szczególne podziękowania należą się p. dr Marzenie Fedorowicz (nauczycielowi biologii w Gimnazjum im. Przyrodników Polskich w Budzisławiu Kościelnym) i firmie Nuvarro z Posady oraz p. Adamowi Urbaniakowi za fotorelację z gali wręczenia nagród.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:REKLAMA

KULTURA

17 I 2019, 22:56:00
BAS JAM 2019

Otwarcie wystawy Doroty Tołłoczko-Femerling

JARMARK ŚWIĄTECZNY - kiermasze, rodzinne warsztaty, Arka Noego, Jasełka uliczne