Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Sobota 16 Lutego 2019 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

9 VI 2015, 13:15:48

KONIN: Uczennice "Górniczej" z wyróżnieniem

      Weronika Arent, Izabela Borowska i Andżelika Galor, uczennice z konińskiego Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznego zostały wyróżnione w siódmej edycji Konkursu Wielkopolskiego "Statystyka mnie dotyka". Zdobyły wyróżnienie za wkład pracy oraz wykorzystanie oryginalnych narzędzi do prezentacji opracowanego tematu w kolejnej edycji tego konkursu.


       Uroczystość wręczenia nagród laureatkom konkursu i opiekunce odbędzie się w najbliższy czwartek w budynku Centrum Edukacji Usług Elektronicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. To tam w trakcie ogólnopolskiej konferencji naukowej "Pomiar ubóstwa i wykluczenia społecznego w układach regionalnych i lokalnych" uczennice zostaną docenione.
       Tegoroczną edycję konkursu honorowym patronatem objęli wojewoda wielkopolski, wielkopolski kurator oświaty i prezes Głównego Urzędu Statystycznego.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:REKLAMA

KULTURA

5 II 2019, 14:45:00
Wernisaż Mariana Stępaka Corporis

Koncert "Renaissance" Anna Gadt, Zbigniew Chojnacki, Krzysztof Gradziuk

BAS JAM 2019

Otwarcie wystawy Doroty Tołłoczko-Femerling