Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Niedziela 24 Czerwca 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

9 VI 2015, 13:15:48

KONIN: Uczennice "Górniczej" z wyróżnieniem

      Weronika Arent, Izabela Borowska i Andżelika Galor, uczennice z konińskiego Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznego zostały wyróżnione w siódmej edycji Konkursu Wielkopolskiego "Statystyka mnie dotyka". Zdobyły wyróżnienie za wkład pracy oraz wykorzystanie oryginalnych narzędzi do prezentacji opracowanego tematu w kolejnej edycji tego konkursu.


       Uroczystość wręczenia nagród laureatkom konkursu i opiekunce odbędzie się w najbliższy czwartek w budynku Centrum Edukacji Usług Elektronicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. To tam w trakcie ogólnopolskiej konferencji naukowej "Pomiar ubóstwa i wykluczenia społecznego w układach regionalnych i lokalnych" uczennice zostaną docenione.
       Tegoroczną edycję konkursu honorowym patronatem objęli wojewoda wielkopolski, wielkopolski kurator oświaty i prezes Głównego Urzędu Statystycznego.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

22 VI 2018, 14:50:00

Sara Kowalska z Kleczewa wicemistrzynią Wielkopolski w sprincie

Mundial 2018 w Kinie za Rogiem

Zapraszamy na Finał IV Pucharu Playarena Konin

Olimpijczycy z Żychlina

Zapraszamy na Rajd Rowerowy i Majówkę

KULTURA

18 VI 2018, 07:35:00
Wakacje w KDK

Ludowa wizja świata w „Etnoilustracjach” – wystawa grafik makatek

Filmowe święto 64. OKFA - dobre kino, koncert, spotkania

MARATON HORRORÓW